Muuseumi klaasikoda ja pood

Järvakandi Klaasimuuseum

OÜ Klaasistuudio rendib muuseumi ruume juba 2007 aastast alates ja tegeleb klaasikojas klaasi kuumtöötlusega. Ahjud kütame üles hooaja alguseks ja need töötavad kuni aastavahetuseni. Sissepääs muuseumi piletiga. Puhumise soov tuleb eraldi kokku leppida vahetult meistriga tel 53 494 352 või meili teel klaasistuudio@gmail.com ja tulemusena leida enda grupi jaoks sobiv tegevuste pakett. Arveldamine stuudioga eraldi. (NB! puhumiskokkulepe ei taga automaatselt broneeringut muuseumis, ei taga giiditeenust, ei korva giiditeenuse ega muuseumipiletite maksumust). Kui tulete grupiga ja soovite kindlasti puhumist näha, meistri tööd pealt vaadata, siis helistage kindlasti meistrile. Sellisel juhul on kindel, et meister ei tee oma tootmistöö graafikus ootamatuid muudatusi ja arvestab teie tulekuga.

Klaasipuhumine toimub reeglina 3 korda nädalas: N, R, L. Töötsükkel toimub ennelõunasel ajal umbes kell 11:00 kuni ca 13.30-ni sõltuvalt toodetest mida valmistatakse.

T ja K on mehaanilise töötlemise, kauba pakendamise ja turustamise päevad. Klaasikoja külastamine võimalik. Autoritöödena on juurdehindluseta müügil stuudios koha peal valmistatud meened. Pühapäeviti, hingamispäeval, on klaasikoda ja muuseum suletud.

Klaasistuudio OÜ koduleht: www.klaasipuhumine.ee