Annetuste üleandmine

Annetuste üleandmine

Muuseumi kogu areneb kiirelt ja agressiivselt. Kuid selge on, et tuleviku Eesti Klaasimuuseum Järvakandis ei saa valmis ilma üle-eestiliste annetusteta.

Kõiki asju ei ole võimalik osta ja ühele väiksele maakoha vallale käib Eesti Klaasikogu loomine nii tööjõu kui rahalises mõttes üle jõu. Meenutage ERM-i rajamist – annetused, annetused annetused.

Tule ja anna oma üleliigsed asjatult ruumi võtvad esemed muuseumile. Selleks on meil kontaktisikud üle Eesti: Tallinnas, Haapsalus, Kuressaares, Pärnus, Tartus, Türil. Kui helistate meile tel. 53904677, siis saate meie käest teile asukohapõhiselt sobiva kontaktisiku andmed.

Palun osale Eesti klaasikogu rajamisel! Eesti Klaasimuuseum on just seda nägu mis nägu on iga Eesti inimene. Ei mingit muu ilmega ei saa see olla. Nii nagu Soome klaasimuuseum on soomlaste nägu – tullakse kesk-Soomest, põhja-Soomest ning muudkui tuuakse ja tuuakse…Käige Riihimäel ära ja siis kujutate ette mis ja kuidas võiks tulevikus Järvakandis olla. Paljude inimeste koostöös ja kaasabil.

Palun andke oma panus Eesti ainsa klaasimuuseumi püsinäituse loomisele!